Yaptırmanız gereken testleri, laboratuvara giderek gerçekleştirmenize engel bir durumunuz varsa, size evinizin rahatlığında sağlık hizmeti veriyoruz.Evinizden dışarı çıkamıyorsanız, yatağa bağımlı durumda ya da dışarı çıkmasında sakınca olan bir yakınınızın test yaptırması gerekiyorsa evden kan alma hizmetiyle işlemlerinizi sizin olduğunuz yere gelerek gerçekleştirebiliriz.

Evde/İşyerinde kan alma hizmetimiz genel olarak laboratuarımıza gelmesi zor, yatağa bağımlı hastalar veya kronik hastalıkların takibi için tercih ediliyorsa da, bu hizmetten yararlanabilmek için kişinin hasta veya fiziki bir engelinin bulunması şart değildir. Kişinin kendisini herhangi bir neden dolayı dışarı çıkacak kadar iyi hissetmemesi, bulunduğu yerin konumu, laboratuvara gidecek yeterli zamanının olmaması gibi durumlarda da evden/işyerinden kan alma hizmeti gerçekleştirilebilir.

Evden/işyerinden kan alma işlemi, en geç 2 saat içerisinde laboratuvara teslim edilir. Ünlü Tıbbı Tahlil Laboratuvarı, evden/işyerinden kan alma hizmetini laboratuvar işleyiş prosedürüne uygun hareket ederek, alınan numuneleri uygun koşullarda saklayıp merkeze ulaştırır ve test sonrası en doğru sonuçları iletir.


1.Randevu alın
0 (258) 263 65 56 nolu telefondan

2.Bilgilendirme
Randevu saat ve tarihi konusunda bilgilendirileceksiniz

3.Kayıt
Barkodları hazır tüplerle gelecek olan ekibimiz kaydınızı yaparak işlemi başlatacaktır

4.Kan/Numune Alma
Alanında deneyimli ve yetkin personelimiz özel kan alma ekipmanı ile sizi üzmeden kanınızı ve diğer numunelerinizi alacaktır

5.Ödeme ve Sigorta İşlemleri
Ödemenizi nakit yada Kredi kartı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz Yine Özel sağlık Sigorta işlemlerinizde provizyon alınarak kolayca gerçekleştirilecektir

6.Sonuçlar
Sonuçlarınız en kısa sürede size ve sizinle ilgilenen Sağlık Profesyoneline iletilecektir Ayrıca sonuç görüntüleme için şifreniz size teslim edilecektir.

Randevu alarak kan alma işlemini yapın, sonuçları hızlı ve güvenli bir şekilde faks, email veya web sitesi üzerinden öğrenin.