Laboratuvarımız

Laboratuvarımız 2 yıllık ön çalışmalar ve hazırlıklar sonucu 2020 yılının Şubat ayında hasta kabulüne başladı. Özel Özel Ünlü Tıbbi Tahliller Laboratuvarı Sağlık Hiz. San. Tic. Ltd. Şti., 250 m2’lik bir klinikte Denizli Merkezefendi Belediyesi’nin sınırları içerinde yer alan Sırakapılar Mahallesi’nde (Saltak İş Bankası, Saltak Aydem şubesi karşısı) kuruldu.

Hasta Memnuniyeti ve Kalite Önceliğimiz

Laboratuvar testinin hekim veya hasta tarafından bir hedefe yönelik planlanması, sonuçların değerlendirilip, karar verilmesine kadar devam eden süreçte hasta memnuniyeti ve kalite her zaman önceliğimiz olacaktır. Yaptığımız tüm testlerde Dış Kalite Kontrolleri’ne üyeyiz.

Bebek Dostu Laboratuvarcılık

Özel Özel Ünlü Tıbbi Tahliller Laboratuvarı Sağlık Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. olarak, çocuklu hastalarımız için tasarladığımız çocuk kan alma ve bebek emzirme, bakım odasıyla bebek dostu laboratuvar olma yolunda ilk adımlarımızı attık. Test Sonuçlarına Online Erişim Hastalarımızın laboratuvarımızdan sonuçlarını basılı olarak alabilmesinin yanı sıra, eski ve yeni sonuçlarına tek tıkla ulaşabileceği online bir sistem kurduk. Test sonuçlarına istediğiniz yerden, istediğiniz anda erişebilirsiniz.

Logomuz Ne Anlama Geliyor?

Logomuzdaki Ü harfinin şekli deney tüpünü simgelemektedir. Logonun üstündeki ince çizgiler analiz, taramayı ifade ederken; Ü harfinin üzerindeki noktalar kan damlalarını betimlemektedir.

Gizlilik
Laboratuvarımızda çalışılan test sonuçlarının gizliliği tarafımızdan titizlikle sağlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Bilgi Güvenliği Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarınız
Raporlarınıza, Bireysel ve Kurumsal İşlemler olarak Online İşlemler menüsü aracılığıyla ulaşabilirsiniz.